خدمات سئو ، سئو سایت حرفه ای به علاوه مشاوره رایگان سئو، افزایش درامد
خدمات سئو ، سئو سایت حرفه ای به علاوه مشاوره رایگان سئو، افزایش درامد

خدمات سئو ، سئو سایت حرفه ای به علاوه مشاوره رایگان سئو، افزایش درامد

امروزه هزاران کسب و کار به شکلهای مختلف به دنبال جذب مخاطبان خود هستند،
این کسب و کارها از روشهای متفاوتی مانند دیجیتال مارکتینگ، فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازار یابی و.... برای پیشی گرفتن از رقبای خود و
جذب مشتری و حفظ آنها، استفاده می کنند.
از هر 10 ایرانی 7 نفر تلفن همراه دارد!
به این جمله فکر کنید، این جمله اهمیت تلفن همراه و استفاده از آن را در زندگی مردم نشان می دهد،
هر کسی حتی خود شما وقتی به دنبال یک محصول یا خدمات می گردید موتور جستجوی تلفن خود را باز کرده و عبارت مورد نظر خود را به سادگی جستجو می کنید،
حال یک سوال، خود شما کدام نتیجۀ نمایش داده شده را باز می کنید؟
قطعا پاسخ شما این است که نتیجۀ اول را باز می کنم و اگر پاسخ سوال، محصول
و یا مطلب مورد نظر خود را پیدا نکردم سراغ نتایج بعدی می روم.
بهترین روش های قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کدام اند؟
دیگران چگونه این کار را کرده اند؟
چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟
و هزاران سوال دیگر، واضح است،
با استفاده از سئو

سئو چیست؟

سئو چیست؟

خدمات سئو ، سئو سایت حرفه ای به علاوه مشاوره رایگان سئو، افزایش درامد

بهینه سازی موتور جستجو، SEO ( search engine optimization ) ، در واقع به مجموعه فعالیتهای کدنویسی، تولید محتوا، لینک سازی و... گفته می شود که هدف آن، افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و در نهایت افزایش بازدیدکنندگان سایت شما است.

مزایای سئو (SEO )

مزایای سئو (SEO )

بهینه سازی موتور های جستجو و تولید محتوا سئو شده

شما می توانید با بهینه سازی سایت، بازدید از سایتتان را افزایش دهید؛ زیرا وقتی مخاطبان کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می کنند، سایت شما را در اولین نتایج گوگل می بینند و در این صورت احتمال اینکه از شما خرید کنند نیز بالا می رود.

هرچه یک سایت از سئوی بهتری برخوردار باشد اعتبار بیشتری نیز خواهد داشت. اعتبار سایت به طور کلی، نشان می دهد که در حرفۀ خودتان، مشتریان شما چقدر به شما اعتماد دارند، این معیار عملکرد کلی سئو سایت شما را نشان می دهد، طبیعتا هرچه اعتبار سایت شما بیشتر باشد، فروش محصولاتتان نیز بیشتر خواهد بود.

نرخ تبدیل به درصد بازدیدکنندگانی گفته می شود که به مشتری تبدیل می شوند، برای مثال اگر 100 نفر بازدید کننده سایت شما بوده اند و 14 نفر از آنها نیز از شما خرید کرده اند، نرخ تبدیل=14/10*100 یعنی 14% است. حال چگونه نرخ تبدیل را افزایش دهیم؟ هرچه سئوی سایت شما بهتر شود مخاطبانتان شما را بیشتر شناخته، به شما اعتماد و از شما خرید می کنند.

ممکن است برای کسب و کار شما نیز اتفاق افتاده باشد که مدتی مشتریان شما زیاد و مدتی کم شده باشند، اگر چنین بوده است شما رشد ناپایدار داشته اید، سئو بر سایت شما تأثیر طولانی مدت می گذارد؛ به همین دلیل شما می توانید با سئو کردن سایت خود، سایتتان را در مدت زمان طولانی در صدر نتایج گوگل نمایش دهید، در نتیجه با داشتن مشتریان دائمی، رشد پایدار خواهید داشت.

با توجه به هزینه های تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که برای همۀ کسب و کارها ممکن نیست، شما با سئو می توانید با هزینۀ خیلی کمتر مخاطبان خود را جذب کنید و به اهدافتان برسید.

خدمات سئو ابلای:

خدمات سئو ابلای:

 1. آنالیز سایت: متخصصان سئو ابتدا سایت شما را آنالیز می کنند تا نقاط قوت و ضعف سایت شما را بشناسند و بدانند که با تمرکز بر چه چیزی می توانند رتبه سایت شما را بالا ببرند.
 2. تحلیل رقبا در سئو سایت: علاوه بر تحلیل سایت شما آنالیز سایت رقیب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا آنالیز سایت رقبا نشان می دهد که رقبای شما در چه وضعیتی هستند، نقاط قوت و ضعف آنها چیست و آنها چگونه رتبه سایت خود را بالا برده اند.
 3. مشاوره سئو: مشاوران سئوی ابلای ابتدا به شما مشاوره می دهند، به این صورت که به شما می گویند که چه کارهایی می توانید برای بالا بردن رتبه سایت خود انجام دهید و چه انتخابهایی در مقابل شماست، سپس با استفاده از نظر شما کار سئو سایت را شروع می کنند. هدف از مشاوره سئو این است که سایت شما دقیقا همانطوری بهینه سازی شود که شما می خواهید.
 4. تدوین استراتژی سئو: متخصصان سئوی ابلای، پس از آنالیز سایت شما برنامه ای منسجم برای توسعه سایت شما و بالا بردن رتبۀ آن طراحی می کنند تا بدانند در هر مرحله دقیقا باید چه کار کنند.
 5. گزارش سئو: اهمیت گزارش سئو سایت بسیار زیاد است؛ زیرا نشان می دهد چه کارهایی برای افزایش رتبه سایت شما انجام شده است، تأثیر فعالیتهای سئو بر بالا آمدن سایت شما در نتایج گوگل چه بوده است، مشکلات سئو تکنیکال سایت شما چیست و سئو کار پروژه برای بهینه سازی سایت شما چه پیشنهادی دارد.
 6. تولید محتوا: بخشی از سئو سایت مربوط به استفاده از انواع ابزارهای سئو و اصلاح فنی سایت است؛ اما بخش دیگری از سئو سایت، به رعایت استانداردهای گوگل در تولید محتوا بستگی دارد، برای تشخیص یک محتوا به عنوان یک محتوای خوب توسط گوگل، رعایت یک سری معیارها در نوشتن ضروریست. برای مثال: تحلیل کلمات کلیدی، استفاده از پرجستجو ترین کلمات کلیدی، نوشتن با در نظر گرفتن مخاطبان یک محتوا، مفید بودن محتوا، جذاب بودن محتوا، تکراری نبودن محتوا و... هر تولید کننده محتوا در ابلای، تلاش می کند برای شما محتوایی تولید کند که هم کاربر پسند باشد و هم مطابق معیارهای گوگل.

خدمات سئوی ابلای به چه صورت است؟

خدمات سئوی ابلای به چه صورت است؟

خدمات سئو ، سئو سایت حرفه ای به علاوه مشاوره رایگان سئو، افزایش درامد

شرکت پارسیان زرین (ably ) از سال 1382 کار خود را در حوزه های مختلف ( IT ) از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ و انجام پروژه سئو، آغاز کرده و تجربیات موفقی در داخل و خارج از کشور دارد، اگر سایت ندارید، طراحی سایت و سئوی آن را به ما بسپارید، اگر سایتی دارید که می خواهید آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، می توانید از خدمات تخصصی سئو در شرکت ابلای ( پارسیان زرین ) استفاده کنید.

شرکت ابلای همواره بر این موارد تأکید می کند:
 • تعهد و مسئولیت پذیری در ارائۀ خدمات سئو: شرکت ابلای همواره به تعهد و مسئولیت پذیری کارکنان و انجام خدمات سئو در مدت زمان مشخص شده توجه می کند و تلاش می کند خدمات سئو را در بهترین کیفیت به مشتریان ارائه دهد.
 • استفاده از سئوی کلاه سفید: سئوی کلاه سفید از روشهای مطابق با قوانین گوگل استفاده می کند تا رتبه سایت شما را بالا ببرد که در طولانی مدت بسیار مؤثر و ماندگار است؛ اما سئوی کلاه سیاه از قوانین گوگل پیروی نکرده و از طریق دور زدن ربات‌های گوگل، اقدام به افزایش رتبه سایت شما در کوتاه مدت می کند، روشهای سئو کلاه سیاه ممکن است پس از مدتی توسط گوگل شناسایی شود که این امر می تواند آسیب زیادی به سایت شما بزند. به همین دلیل ابلای همواره بر استفاده از سئوی کلاه سفید تأکید کرده و هیچ وقت از سئوی کلاه سیاه استفاده نمی کند.
 • تأثیر ماندگار سئو بر سایت: با توجه به اینکه متخصصین ابلای همواره از سئوی کلاه سفید استفاده می کنند، سئو، تأثیرات ماندگاری را بر سایت شما خواهد گذاشت که در آینده نیز همواره به سایت شما کمک خواهد کرد.
 • کاهش ریسک‌ها و جلوگیری از مسائل حقوقی: با انجام بهینه‌سازی مطابق با قوانین و مقررات گوگل و سایر موتورهای جستجو، خطراتی نظیر تحریم‌ها یا مسائل حقوقی برای وب‌سایت شما کاهش می‌یابد.
 • تخصص و تجربه متخصصین سئو: تجربه علاوه بر تخصص، از مهمترین ویژگیهایی هستند که یک سئو کار باید داشته باشد. هر سئو کار باید تجربه زیادی داشته باشد تا بتواند بهترین استراتژی ممکن را برای سئو سایت شما تنظیم و اجرا کند. ابلای همواره بر تخصص و تجربه سئو کاران تأکید می کند تا متخصصین ابلای بتوانند بهترین خدمات سئو را ارائه کنند.
 • تأکید بر ارائه خدمات بروز سئو: الگوریتم‌های گوگل و سایر موتورهای جستجو، همواره در حال تغییر و به روز رسانی هستند، ممکن است روشی در سئو امروز به شما کمک کند؛ اما یک سال بعد برای سایت شما، حتی مضر و مشکل آفرین باشد؛ به همین دلیل ابلای همواره بر این نکته تأکید می کند که متخصصین سئو باید همواره اطلاعات به روزی داشته باشند و الگوریتم‌های جدید گوگل را مورد بررسی قرار دهند.
 • استفاده از ابزارهای سئو: متخصصین ابلای همواره وضعیت سایت شما را با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند گوگل آنالیتیکس ( google Analytics ) و گوگل سرچ کنسول ( Google Search Console ) بررسی می کنند تا بدانند سایت شما در چه وضعیتی قرار دارد و چه راه حلی برای بهبود آن بهتر است.

سفارش سئو سایت

برای هر کسب و کاری، سئو یک نردبان پیشرفت است. اگر شما هم علاقه مند به پیشرفت روز افزون سایت خود و به دنبال آن پیشرفت کسب و کارتان هستید، با مشاورین سئو ابلای تماس بگیرید.

0912 097 5516 :شماره تماس
0713 625 1757 :شماره تماس