بهترین نرم افزار منابع انسانی سیستم یکپارچه مدیریت منابع انسانی HR
بهترین نرم افزار مدیریت منابع انسانی

بهترین نرم افزار مدیریت منابع انسانی

نرم افزار مدیریت منابع انسانی ، امروزه به همراه سایر نرم افزارهای مدیریتی دیگر جای خود را در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، باز کرده است.
شاید اگر پنجاه سال پیش کسی از استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی سخن می گفت صاحبان کسب و کارها او را مسخره می کردند،
فکر می کردند که زیادی تکنولوژی را جدی گرفته است و معتقد بودند که هزینه کردن برای چنین چیزی ریختن پول و سرمایه‌شان در چاه است؛
اما امروزه مدیران دیگر چنین دیدگاهی ندارند بلکه همۀ کسب و کارها به دنبال استفاده از تکنولوژی به روز دنیا برای مدیریت کسب و کار خود هستند
تا کارهایی که قبلا به صورت دستی انجام می شد را به کامپیوتر بسپارند؛
آنها به خوبی پی برده اند که درست است که هزینه نرم افزارهای مدیریتی از جمله نرم افزار مدیریت منابع انسانی زیاد است
اما این نرم افزارها مزایایی دارند که این هزینه ها را چند برابر جبران می کند؛ زیرا در صورت استفاده از نرم افزارهای مدیریتی یک کسب و کار
به مدیران کمتری نیاز دارد، از خطاهای محاسبات دستی جلوگیری می شود و در نهایت، بهره وری بیشتری خواهد داشت.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست؟

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست؟

بهترین نرم افزار مدیریت منابع انسانی
نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی ( HR Software یا HRM Software )، نرم‌افزاری است که برای مدیریت فعالیت‌ها و فرآیندهای مربوط به منابع انسانی در یک سازمان، مانند مدیریت استخدام کارکنان، بررسی عملکرد کارکنان، حضور و غیاب کارمندان و پرداخت دستمزد مورد استفاده قرار می‌گیرد، تا در نهایت فعالیت منابع انسانی یک سازمان را کنترلکرده و موجب افزایش بهره وری یک کسب و کار شود.

مزایای نرم افزار مدیریت منابع انسانی:

مزایای نرم افزار مدیریت منابع انسانی:

چرا باید از نرم افزار مدیریت منابع انسانی استفاده کنیم؟ ممکن است مدیران کسب و کارها این سوال را از خود بپرسند، در پاسخ باید گفت که امروزه در هر کسب و کاری، رقبای زیادی خواهید داشت، رقبایی که از هیچ روشی برای موفقیت خود دریغ نمی کنند، آنها از هر روشی استفاده می کنند تا بهره وری خود را افزایش دهند و بهتر از رقبایشان عمل کنند، در چنین فضایی شما ناگزیر از به کارگیری به روزترین تکنولوژی‌ها هستید. البته علت استفاده از انواع نرم افزارهای مدیریتی تنها رقابت با رقبا نیست بلکه این نرم افزارها مزایای زیادی دارند که می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد از جمله:

این نرم افزارها موجب می شوند در زمان صرفه جویی شود، دقت در محاسبات ریاضی و تحلیلی بالا رود و مدیران بهتر بتوانند بر فعالیت کارکنان نظارت داشته باشند، این ویژگیها در نهایت بهره وری کسب و کار را افزایش می دهد.

با استفاده از نرم‌افزارهای منابع انسانی، احتمال وقوع خطاها در فرآیندهای مختلف نظیر محاسبه حقوق و دستمزد، مدیریت حضور و غیاب، و غیره، به شدت کاهش می‌یابد.

نرم‌افزارهای HRM به کاربران امکان می‌دهند تا به راحتی گزارشات و تحلیل‌های مورد نیاز برای ارزیابی عملکرد پرسنل و وضعیت منابع انسانی را تهیه کنند.

این نرم افزارها به مدیران این امکان را می دهد که به سرعت آگهی های استخدام را منتشر کنند، همچنین متقاضیان استخدام می توانند اطلاعات خود را برای مدیران ارسال کنند و آنها نیز می توانند با استفاده از نرم افزار افرادی را که ویژگیهای لازم را دارند مشخص کرده و فقط با آنها مصاحبه کنند، این امر باعث می شود که فرایند استخدام با سرعت بیشتر و صرف انرژی و زمان کمتری انجام شود.

استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی موجب تسهیل ارتباط میان کارکنان و مدیران می شود، هر شرکتی به صورت شخصی سازی شده اطلاعات کارکنان خود را در نرم افزار ذخیره می کند همچنین کارکنان نیز می توانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و آن را به روز کنند، مدیران با تحلیل اطلاعات ذخیره شده تمامی کارکنان می توانند بدانند که هر کاری را کدام یک از کارکنان بهتر می تواند انجام دهد و در نهایت با استفاده از نرم افزار وظایف کارکنان را برایشان ارسال کنند.

ایجاد پورتال کارمندان از طریق نرم‌افزارهای HRM، به کارکنان این امکان را می‌دهد که به راحتی به اطلاعات مربوط به حقوق، حضور و غیاب، و دیگر اطلاعات مرتبط با خود دسترسی پیدا کنند.

نرم‌افزارهای منابع انسانی اغلب به‌روز رسانی می‌شوند تا با تغییرات قانونی و مقررات کاری هماهنگ باشند و موجب نقض قوانین جدید نشوند.

چرا نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای؟

چرا نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای؟

شرکت ابلای همواره با تأکید بر سه اصل زمان، کیفیت و هزینه، نرم افزارهای مدیریتی مختلف را تولید و به مشتریان ارائه می کند.
 1. زمان: متخصصین ابلای همواره بر ارائه خدمات در زمان توافق شده با مشتریان تأکید می کنند. در قرارداد دقیقا مشخص خواهد شد که چه زمانی چه خدماتی را دریافت خواهید کرد.
 2. کیفیت: کیفیت برای ابلای اهمیت زیادی دارد، نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای علاوه بر اینکه دارای ویژگی‌هایی است که هر نرم افزار مدیریت منابع انسانی باید داشته باشد ویژگی‌های منحصر به فردی نیز دارد که قابلیت‌های مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 3. هزینه: نرم افزار مدیریت تولید ابلای علاوه بر کیفیت خوب هزینه مناسبی نیز دارد تا تمامی کسب و کارها بتوانند از تکنولوژی‌های به روز دنیا برای افزایش بهره وری کسب و کار خود استفاده کنند.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای چه ویژگی‌هایی دارد؟

نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین نرم افزار مدیریت منابع انسانی
 1. سهولت استفاده: محیط نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای ساده و کاربرپسند است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به آموزش‌های طولانی، به راحتی از آن استفاده کنند.
 2. حضور و غیاب: این نرم افزار، قابلیت ثبت و مدیریت دقیق حضور و غیاب کارکنان با امکاناتی نظیر کارت‌های حضور و غیاب، سیستم‌های بیومتریک (احراز هویت کارکنان با استفاده از اثر انگشت، صدا و چهره )، ورود از راه دور و... را دارد.
 3. مدیریت عملکرد: با استفاده از این نرم افزار می توانید عملکرد کارکنان خود را ارزیابی کنید، راه حل بهبود وضعیت را پیدا کنید و برای آن برنامه ریزی کنید، پس از اجرای برنامه هایتان نیز می توانید با استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای تأثیر برنامه هایتان را بر بهبود وضعیت کسب و کار خود بررسی کنید.
 4. مدیریت استخدام: پشتیبانی کامل از فرآیندهای استخدام کارکنان جدید از جمله انتشار آگهی، مصاحبه، و ارائه مدارک متقاضیان.
 5. پردازش حقوق و دستمزد: با استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای، دیگر نیازی به محاسبه دستی حقوق کارکنان و واریز آن به حسابهایشان نخواهید داشت، نرم افزار حقوق آنها را محاسبه و تنها با چند کلیک مبلغ را به شماره حساب ثبت شده در سیستم واریز می کند.
 6. آموزش و توسعه: ایجاد و مدیریت برنامه‌های آموزشی برای کارکنان و بررسی پیشرفت آن‌ها.
 7. پورتال کارمندان: ارائه یک پورتال کاربری برای کارکنان تا بتوانند به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشند، وظایف کارکنان به آنها اعلام شود و اطلاعیه‌های مختلف را مشاهده کنند.
 8. تحلیل داده‌ها و گزارش‌گیری: این نرم افزار، قابلیت تحلیل دقیق داده‌های منابع انسانی و تولید گزارش‌های سفارشی را دارد.
 9. امنیت اطلاعات: ابلای از استانداردهای امنیتی بالا برای حفاظت از اطلاعات حساس پرسنلی استفاده می کند.
 10. تطبیق با تغییرات قانونی: نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای به صورت دوره ای بروز رسانی می شود تا مطابق با تغییرات قوانین و مقررات جدید باشد.
 11. انعطاف‌پذیری این نرم افزار قابلیت ایجاد امکانات جدید مطابق با نیاز سازمانها بدون نیاز به تغییرات اساسی در نرم افزار را دارد؛ همچنین تنظیمات انعطاف پذیری دارد که کاربران می توانند آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنند.
 12. امکان اتصال به سایر سیستم‌ها: نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابلای، امکان اتصال به سایر نرم‌افزارها و سیستم‌های مورد استفاده در سازمان، مانند سیستم‌های حسابداری، سیستم‌های مدیریت پروژه، سیستمهای مدیریت تولید و.... را برای کاربران فراهم می کند.
 13. پشتیبانی فنی: علاوه بر به روزرسانی نرم افزار برای حفظ کارایی آن و نظارت بر عملکرد درست آن، متخصصین فنی همواره آماده هستند تا به سوالات کاربران پاسخ داده و در صورت بروز مشکل در سریع ترین زمان ممکن، آن را رفع کنند.

سفارش سیستم HRM

اگر شما نیز می خواهید منابع انسانی کسب و کار خود را با به روزترین روشها مدیریت کنید، برای مشاوره رایگان خرید نرم افزار مدیریت منابع انسانی، با متخصصین ابلای تماس بگیرید.

0912 097 5516 :شماره تماس
0713 625 1757 :شماره تماس