نرم افزار آموزش مجازی LMS خرید سامانه LMS تأسیس آموزشگاه مجازی
نرم افزار آموزش مجازی LMS

نرم افزار آموزش مجازی LMS

با توجه به گسترش دانش و فناوری اطلاعات و استفاده اینترنت در حوزه های مختلف
امروزه هر سازمان، کسب و کار، کارخانه، شرکت و یا حتی افراد برای معرفی خدمات
و محصولات و خود احتیاج به یک وبسایت دارند تا از طریق این وبسایت بتوانند خود را
بیش از پیش به جامعه مورد نظر معرفی نمایند

ال ام اس چیست؟

ال ام اس چیست؟

نرم افزار آموزش مجازی LMS
سامانه های مدیریت یادگیری یا ال ام اس ها، به زبان ساده، نرم افزارهایی هستند که یک فضای آموزشی را در بستر شبکه جهانی اینترنت ایجاد می کنند تا کاربران بتوانند از طریق آن فعالیتهای آموزشی خود را اعم از ثبت نام، تدریس، رفع اشکال، آزمون، سمینار و... بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام دهند. به بیان دیگر، در سامانه های آموزش مجازی یا کلاسهای آنلاین، استاد و شاگرد، می توانند از راه دور، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، تعامل دوطرفه داشته باشند و محتوای آموزشی را، در مدت زمان کوتاهی از طریق خطوط پرسرعت اینترنت با یکدیگر رد و بدل کنند؛ درست مانند یک کلاس درس در فضای حقیقی.

خرید سیستم آموزش آنلاین

زمان، مهمترین سرمایه ای است که به رایگان، در اختیار ما انسانها گذاشته شده است چرا که با هیچ چیز نمی توان آن را دوباره به دست آورد. بسیاری از افراد نیز چون گذراندن دوره های آموزشی را امری زمانبر تلقی می کنند، از آنها استقبال نمی کنند؛ چرا که ساعتهای زیادی را باید به رفت و آمد به موسسه آموزشی اختصاص دهند؛ ناچارند برنامه های دیگر خود را به خاطر حضور در کلاس در ساعتی مشخص، لغو کنند یا به تعویق بیاندازند؛ فقط در همان ساعت مشخص شده می توانند مطالب تازه را یاد بگیرند یا اشکالات خود را رفع کنند و هزاران مشکل دیگر. در لین شرایط، شما به عنوان مدیر موسسه آموزشی یا رئیس شرکت، بهترین هدیه ای که می توانید به مشتریان یا کارمندانتان بدهید این است که یک سیستم آموزش آنلاین راه اندازی کنید تا آنها بتوانند بدون نگرانی از اتلاف وقت خود، برای ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین شما اقدام کنند.

یکی دیگر از موانع یادگیری، فاصله مراکز آموزشی از فراگیران است. ممکن است موسسه آموزشی یا آموزشگاه یا شرکت شما یک دوره آموزشی جامع را ارائه دهد که افراد بسیاری دوست داشته باشند در آن شرکت کنند؛ اما تنها به دلیل آنکه در شهر یا کشور دیگری سکونت دارند و فاصله شان از شما دور است، نتوانند در این دوره آموزشی ثبت نام کنند و این یعنی از دست دادن مشتریان خوب. اما نگران نباشید. با راه اندازی یک سامانه آموزشی آنلاین، این مشکل به راحتی حل خواهد شد. شما کلاسهای آموزشی خود را در سیستم آموزش غیرحضوری تشکیل می دهید و مشتریان و کارمندان شما می توانند در هر نقطه از جهان که باشند، تنها با اتصال به اینترنت، در کلاس آنلاین مربوط به خود شرکت کنند.

پول و سرمایه، مهمترین عنصر یک کسب و کار است. می دانیم که شما هم مثل ما، تمام تلاشتان را می کنید تا کسب و کار خود را با کمترین هزینه و بیشترین سود اداره کنید. آموزش، یکی از مفیدترین و سودآورترین حوزه هایی است که می تواند سود سرشاری را به جیب شما سرازیر کند اما عده بسیاری به این دلیل که راه اندازی یک موسسه آموزشی، هزینه های بالایی دارد، به سراغ آن نمیروند؛ مواردی مانند هزینه خرید یا اجاره جاره مکان، هزینه تهیه مبلمان، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، ابزارهای آموزشی که در اغلب رشته ها باید به تعداد فراگیران باشد، هزینه تأمین مواد مصرفی، هزینه آب، برق، گاز، تلفن، شارژ ساختمان و مهمتر از همه حقوق نیروی انسانی. ممکن است همه این هزینه ها را متحمل شوید اما به دلایلی که پیش از این گفتیم، هیچکس از دوره های آموزشی شما استقبال نکند و این یعنی ورشکستگی. این ترس را کنار بگذارید چون می توانید به راحتی، با راه اندازی دوره های آموزشی آنلاین در سیستم LMS بسیاری از این هزینه ها را کاهش دهید یا حتی به صفر برسانید. تنها کافیست دوره های آموزشی خود را به شکلی جذاب تولید کنید و از طریق اینترنت، در هر زمان که بخواهید در اختیار فراگیران و دانشجویانتان قرار دهید؛ بدون آنکه نگران خالی ماندن کلاسها و میز و صندلی های آموزشگاه خود باشید.

شما به عنوان مدیر یک مرکز آموزشی یا مدیر شرکتی که کارمندانش نیاز به آموزش دارند، دوست دارید دوره های آموزشی خود را برای افراد بیشتری برگزار کنید اما با محدودیت مکان، کمبود مربی و… رو به رو هستید. در این مورد هم سیستم آموزشی آنلاین، راه حل خوبی است چون ظرفیت آن را دارد که شما دوره های بی شماری را برای افراد بی شماری برگزار کنید و تعداد زیادی مطالب آموزشی را در آن قرار دهید.

شما به عنوان مدیر یک آموزشگاه یا معاون آموزشی یک شرکت، بارها این شکایت را از مربیان خود شنیده اید که: دانشجویان بی علاقه اند. آنان فضای یکنواخت و تکراری کلاس و صندلی‌های خشک را دوست ندارند و همواره به ساعتهای خود نگاه می کنند. سامانه های ال ام اس ( LMS ) این معضل بزرگ را نیز برطرف کرده اند. شما می توانید با تکیه بر قابلیتهای فراوان فضای مجازی، یک مطلب آموزشی را در قالبهای مختلفی مانند متن، عکس، فیلم، صوت، انیمیشن، نمودار و… به فراگیرا ارائه کنید و مطمئن باشید که او هرگز احساس کسالت و یکنواختی نخواهد کرد. او می تواند در راحت ترین حالت ممکن، قرار بگیرد؛ رایانه یا گوشی خود را به اینترنت متصل کند و مطالب درسی خود را بدون احساس خستگی، در هر قالبی که دوست دارد، دریافت کند.

یکی از گرفتاری های مدیران موسسات آموزشی، در سیستم آموزش حضوری، تعامل با فراگیران بر سر پرداخت شهریه ثبت نام دوره های آموزشی است که انرژی فراوانی را از آنها می گیرد. آنها باید نگران شهریه های پرداخت نشده، اقساط عقب افتاده، چانه زنی های فراگیران و اشتباهات حسابداران خود باشند. مربیان نیز باید در آغاز هر جلسه، وقت زیادی را به حضور و غیاب دانشجویان و بررسی تکالیف آنان اختصاص دهند. کارمندان دفتری هم باید همواره، پرونده های پر تعداد فراگیران را مرتب، به روز یا بایگانی کنند. فراگیران نیز برای دریافت گواهی پایان دوره خود ناچارند روند خسته کننده کاغذبازی اداری را طی کنند. اما در فرایند آموزش آنلاین می توانید همه این کارهای زمانبر و خسته کننده را به سامانه مدیریت یادگیری بسپارید. تبلیغات کنید. شهریه به طور دقیق محاسبه و به طور کامل، دریافت می شود. بررسی وضعیت حضور و غیاب دانشجویان و دریافت تکالیف آنان، به آسانی تمکان پذیر است. اطلاعات فراگیران، به طور اتوماتیک، ثبت و به روز رسانی می شود و سرانجام، مدارک پایان دوره آموزشی، با چند کلیک صادر می گردد.

سیستم مدیریت یادگیری LMS برای چه کسانی کاربرد دارد؟

سیستم مدیریت یادگیری LMS برای چه کسانی کاربرد دارد؟

نرم افزار آموزش مجازی LMS

شما به عنوان رئیس یک شرکت معتبر یا مدیر یک کارخانه بزرگ، نیاز دارید که به کارمندان جدید خود مواردی را آموزش دهید یا آموخته های کارمندان پیشینتان را مجددا تکرار کنید تا روز به روز در انجام وظایف محوله خود حرفه ای تر شوند. یک سامانه ال ام اس شرکتی، برای برگزاری این دوره های آموزشی، انتخابی هوشمندانه است

ممکن است مدیر یک آموزشگاه موسیقی یا موسسه آموزش زبان یا یک آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد باشید و از دردسرهای دوره های آموزشی حضوری به تنگ آمده باشید. در این هنگام، خرید یک سامانه ال ام اس خوب، بخش قابل توجهی از مشکلات شما را حل خواهد کرد.

اگر رئیس یک اتاق بازرگانی هم هستید، LMS ویژه اتاق بازرگانی، کار شما را بسیار راحت خواهد کرد؛ چرا که به وسیله آن می توانید همایشهای آنلاین و دوره های آموزشی غیرحضوری را برای همه اعضای اتاق بازرگانی، در هر نقطه از کشور که باشند،به راحتی برگزار کنید و گواهی های مورد نیاز آنان را با صرف کمترین زمان و هزینه صادر کنید و در اختیارشان قرار دهید.

نرم افزار آموزش مجازی LMS
 تصویر LMS

سیستم مدیریت آموزش LMS

سیستم آموزشی Ably با بخش بندی و تقسیم بندی های مختلفی که در آن صورت گرفته است، قابلیتی را فراهم خواهد نمود تا تمامی سازمان ها با هر وسعت و تعداد نیروی انسانی که نیاز به برگزاری آموزش، ارزیابی، آزمون، ارایه محتوا و... دارند بتوانند از قابلیت های این سیستم استفاده نمایند.

با یک داشبورد مدیریتی جامع، آموزش را تجربه کنید

جلوگیری از انتشار غیرمجاز فایل های آموزشی(کپی رایت)

امنیت

و...

مدیریت گواهینامه و Certificate ها

مدیریت دوره ها و سر فصل ها

قابلیت برگزاری آنلاین کلاس ها

مدیریت آزمون آنلاین

مدیریت دانش پذیران

مدیریت مدرسین

مدیریت مالی و حسابداری

مدیریت منابع آموزشی

d

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) دقیقا برنامه ریزی برای رقابت است و در عصر خرد آموش الکترونیکی دیگه تبدیل به یک ضرورت انکار ناپذیر شده تشکر از سایت خوب و پر بارتان ،در مورد ال ام اس خیلی مطالب خوب و کاربردی وجود داره

فرزاد حسین زاده
Software Architect
d

راهنمای استفاده از سیستم lms را در سایتان مطالعه کردم فیلم های مفیدی در مورد lms مودل وجود داشت فقط اگر ممکنه در مورد آزمون آنلاین بیشتر مطلب بگذارید ممنونم

مینا توکلی
Software Architect
d

من خیلی ممنونم از راهنمایی و تجربه خوبتان که در اختیار من و سایرین گذاشتید من دیروز یک جلسه اولیه کلاس مجازی برای ۲ دانشجو برگزار کردم و عالی بود و تجربه خوبی در اجرای جلسه آنلاین بود حق با شما بود از شما سپاسگزارم

مجید علی پور
Engineer

سیستم آموزشی ABLY

ABLY LMS

سیستم Ably دارای سه بروکراسی آموزشی پیش فرض زیر می باشد.

دانشگاهی

آموزشگاهی

سازمانی

در هر نسخه امکانات و طراحی های خاص و منحصر به فرد همان حوزه در نظر گرفته شده است.لازم به ذکر است قابلیت سفارشی سازی در تمامی نسخه ها بر اساس نیاز مجموعه ی مورد نظر وجود خواهد داشت.

Education System

روش های آموزشی ABLY LMS

سیستم آموزشی Ably دارای روش های آموزشی زیر به صورت پیش فرض می باشد که با توجه به نیاز هر سازمان می توان این بخش ها را ترکیب و مورد استفاده قرار داد.

تصویرlrs
LRS - سیستم فروش محصولات آموزشی

Store زیر سیستمی است که اجازه می دهد ما تمامی محتواهای چندرسانه ای را به صورت دوره های آموزشی آفلاین در قالب دروس و سرفصل های مشخص در...

تصویرvle
MOOC & VLE - سیستم برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین

در این زیر سیستم با توجه به دغدغه و نیازهای دانشجویان در جهت حذف زمان و مکان آموزش های حضوری را می توان...

تصویرsis
SIS - سیستم مدیریت اطلاعات دانشجویان

در زیر سیستم Student Information System ما تمامی سوابق و فعالیت های دانشجویان مانند نمرات آزمون ها، دوره های اخذ شده...

تصویرtms
TMS – سیستم مدیریت فعالیت های آموزشی

Training Management System دارای امکاناتی همچون تعریف تکالیف، ارسال فایل ها و... در راستای ارتباط دانشجویان با اساتید می باشد.

تصویرlcms
LCMS - سیستم مدیریت محتوا آموزشی

هدف Learning Content Management System ارایه منابع آموزشی تکمیلی به دانشجویان به صورت آنلاین یا آفلاین می باشد تا علاوه بر آموزش های اصلی هر درس ...

هلدینگ بین المللی Ably

شرکت توسعه و مدیریت پارسیان زرین

ما در شرکت توسعه مدیریت پارسیان زرین ابلای با طراحی وب سایت های اختصاصی در حوزه سیستم های مدیریت محتوا امکاناتی را به شما ارائه خواهیم کرد تا بتوانید از طریق آن وبسایت سازمان، شرکت، موسسه و یا شخص خودتان را با کمترین زمان ممکن با بهترین روش طراحی و اجرا کنید.

ما در شرکت توسعه و مدیریت پارسیان زرین، ابلای بر اساس نیازهای شما و آنچه که شما به آن نیاز دارید یک وب سایت کاملاً اختصاصی را برای شما طراحی میکنیم تا بر اساس آن بتوانید جامعه مخاطب خود را بیش از پیش به سمت خود ترغیب کنید و هر کاربری را که به وب سایت شما مراجعه می کند جذب کنید و همچنین بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید

در طراحی وبسایت پارامترهای بسیار زیادی وجود دارد که باعث برتری یک وبسایت به نسبت سایر وبسایت ها می شود. مطمئنا شما نیز می خواهید وب سایت طراحی کنید که بر اساس آن بتوانید به نسبت سایر رقبای خود بیشتر دیده شوید و کاربران بیشتری را به خود جذب کنید و سهم بازار بزرگتری را به دست آورید.

از این رو در طراحی وب سایت می بایست پارامترهای مختلفی لحاظ گردد تا بر اساس آن یک وب سایت بر اساس استانداردهای SEO (Search Engine Optimization) سئو به نسبت سایر وب سایت ها رتبه ی بهتری در موتور جستجوی گوگل بدست آورد تا هنگامی که مشتریان شما در موتور جستجو سرچ می کنند وب سایت شما را به جای رقبای تان ببینند.

LMS مهمترین قابلیت های

LMS مهمترین قابلیت های

اولین چیزی که هنگام خرید سامانه کلاس آنلاین باید روی آن تمرکز کنید، تجربه کاربری است. تجربه کاربری نرم افزار تدریس مجازی یعنی کاربران و یعنی مدیران، استادان، فراگیران و…، در هنگام کار با سامانه آموزشی، احساس خستگی نکنند. کار با بخشهای مختلف سیستم آموزشی ( منوهای سامانه LMS ) برای آنان سخت و پیچیده نباشد و کاربران به راحتی بتوانند ابزار های مورد نیاز خود را پیدا کنند. می توانید قبل از خرید ال ام اس ( LMS )، یک یا دو مورد از نمونه کارهای شرکت ارائه دهنده LMS را درخواست کنید تا با فضا و امکانات سامانه آموزش الکترونیکی که قصد خرید آن را دارید، آشنا شوید. بهترین شرکت های ارائه کننده ال ام اس هم معمولا یک نسخه آزمایشی را در اختیار کاربر قرار می دهند تا آنان با تمام قابلیت های سامانه آموزشی و کیفیت آن آشنا شوند.

از دیگر نکاتی که برای خرید پنل کلاس مجازی باید به آن دقت کنید قابلیت نصب نرم افزار کلاس مجازی روی بسترها یا سیستم عاملها یا پلتفرم های مختلف است. کاربر سیستم آموزشی شما باید به نسخه های مختلف سامانه یعنی LMS ویندوز، LMS اندروید و LMS مخصوص IOS ( ال ام اس مخصوص گوشیهای اپل ) دسترسی داشته باشد. همچنین وب سایت LMS شما باید به راحتی و زیبایی، در انواع دستگاه ها مانند تلفن های همراه، تبلت و ... نمایش داده شود.

یک سیستم مدیریت آموزش غیرحضوری خوب باید به شما این امکان را بدهد که دوره‌ ها را به راحتی ایجاد، حذف و یا دسته‌بندی کنید؛ کاربران را ثبت نام نمایید و انواع گزارش‌ها را به سرعت، تهیه کنید.

شما باید بتوانید انواع آزمونهای آنلای را در سامانه مدیریت یادگیری خود، به راحتی طراحی کنید. سیستم LMS نیز باید قادر باشد شروع و پایان آزمون را اعمال کند؛ توانایی تشخیص پاسخهای صحیح و محاسبه سریع نمره را داشته باشد؛ با اتخاذ فرایندهایی، امکان تقلب را کاهش دهد؛ امکان صدور خودکار کارنامه و تولید گزارشهای تحلیلی بر اساس آزمونهای برگزار شده نیز باید در سامانه ال ام اس وجود داشته باشد.

سامانه آموزش مجازی شما باید قادر باشد، با استفاده از داده های موجود، گواهیهای پایان دوره و سایر مدارک آموزشی را به سرعت صادر کند و فایل آن را در اختیار کاربر قرار دهد.

شاید مهمترین سوالی که باید در هنگام خرید سیستم مدیریت یادگیر به آن توجه کرد این باشد که: آیا سامانه ال ام اس می تواند داده ها و اطلاعات را به راحتی، با سرعت و به طور کامل ذخیره کند؟ آیا سیستم LMS دارای امکان پشتیبان گیری خودکار هست؟ اینها پرسشهای مهمی است که شرکت ارائه کننده ال ام اس باید به آنها پاسخ دهد؛ چرا که مهمترین عنصر سامانه یادگیری شما اطلاعات و داده های آن اعم از محتوای آموزشی، اطلاعات کاربران، نتایج آزمونها و… است.

سامانه آموزش آنلاین شما باید بتواند به یک درگاه پرداخت امن متصل شود تا فراگیران بتوانند فرایند پرداخت شهریه دوره آموزشی خود را به سرعت و با خیال راحت انجام دهند.

نکته دیگری که باید در هنگام خرید سامانه مدیریت آموزشی به آن توجه کنید آن است که سیستم LMS شما باید بتواند به راحتی خود را با همه نرم افزار ها و سخت افرارهای به روز دنیا، سازگار کند. از سوی دیگر سامانه مدیریت یادگیری خوب باید قادر باشد در صورت افزایش ناگهانی تعداد شرکت کنندگان در یک رویداد آموزشی، خود را به سرعت با شرایط جدید تطبیق دهد و مختل نشود. از سوی دیگر با توجه به متفاوت و گاه کم بودن سرعت اینترنت در ایران، بهترین LMS آن است که بتواند خود را با سرعتهای مختف اینترنت نیز وفق دهد.

بدون شک، شما نیز به عنوان مدیر یک موسسه آموزشی یا رئیس یک شرکت بازرگانی، در هنگام استفاده از انواع ال ام اس با مشکل یا سوالی مواجه خواهید شد. به همین دلیل مراقب باشید که در هنگام خرید LMS، با استفاده از دانش مشاوران و تجربه کاربران، شرکتی را انتخاب کنید که به عنوان بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات ال ام اس، از یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته و مجرب برخوردار باشد و بتواند مشکلات سامانه آموزش آنلاین شما را به ویژه در لحظات بحرانی، با سرعت و دقت هر چه بیشتر رفع کند. برای این کار می توانید در هر سایت خدمات سامانه آموزش مجازی یا فروش LMS، از نظرات کاربران دیگر استفاده کنید یا از مشاوران مجرب، مشاوره رایگان بگیرید.

انواع ال ام اس

انواع ال ام اس
سیستمهای آموزش غیر حضوری را بر اساس معیارهای گوناگون، تقسیم بندی کرده اند. در یکی از مهمترین این گروه بندیها، LMS ها را با توجه به نحوه میزبانی (محل قرار گرفتن کامپیوتر مرکزی) به دو دسته تقسیم کرده اند:

سامانه مدیریت یادگیری درون سازمانی، نوعی نرم افزار آموزش مجازی است که توسط شرکتهای تولیدکننده LMS تدوین می شود و در اختیار کاربر قرار می گیرد. این نرم افزارها توسط متخصصان شرکت روی کامپیوتر های اختصاصی مشتریان نصب می شوند. در این شیوه، انواع فعالیتهای آموزشی اعم از راه اندازی دوره های آموزشی مجازی و رفع مشکلات نرم افزار مدیریت یادگیری، باید توسط متخصصان شرکت فروشنده Lms انجام گیرد و کارمندان سازمان خریدار قادر به انجام آنها نیستند. سامانه های آموزشی درون سازمانی، هر چند از انعطاف پذیری و امنیت بالایی برخوردارند؛ اما ۱- هزینه مالی مورد نیاز برای خرید آنها بسیار زیاد است. ۲- نصب، به روز رسانی و رفع عیب نرم افزارهای مدیریت یادگیری درون سازمانی، به تخصص فنی بالا، صرف زمان زیاد و هزینه فراوان نیاز دارد. ۳- این نوع سیستمهای مدیریت آموزشی، برای تعداد محدودی از کاربران قابل استفاده هستند. ۴- و در صورتی که سازمان بخواهد خدمات آموزشی آنلاین خود را به افراد بیشتری ارائه کند باید سخت افزارهای خود را (مانند هارد، رم و cpu) ارتقاء دهد و سپس نرم افزار مدیریت یادگیری خود را، توسط متخصصان شرکت ارائه دهنده ال ام اس، با آنها سازگار کند که این فرایند هم مستلزم صرف زمان و هزینه ای مضاعف خواهد بود.

پیش از تعریف ال ام اس ابری، باید به تعریف فضای ابری بپردازیم.

فضای ابری چیست؟

فضای ابری چیست؟
فضای ابری در واقع یک فضای ذخیره سازی اطلاعات است که در بیرون از حافظه های فیزیکی شما مانند هارد کامپیوترهایتان، قرار دارد و به شما این امکان را می دهد تا انواع اطلاعات خود را در آن ذخیره کنید. برای دسترسی به فضای ابری، حتما باید به اینترنت متصل باشید. استفاده از فضای کلود (فضای ابری) باعث می شود که کاربران بی شمار فضای مجازی بتوانند در هر نقطه از دنیا و در هر ساعت شبانه روز، از طریق شبکه جهانی اینترنت، به اطلاعاتی که در این محیط ذخیره شده است، اعم از انواع سامانه های آموزشی و فروشگاهی، فایلهای متنی و چند رسانه ای و... دسترسی داشته باشند. حال که با مفهوم فضای ابری بیشتر آشنا شدیم، به معرفی سیستم آموزش تحت کلود یا Cloud LMS می پردازیم. در مقابل نرم افزارهای خود میزبان، سامانه مدیریت یادگیری ابری یا سیستم مدیریت آموزشی تحت کلود قرار دارد که علیرغم محدودیتهای اندک، بسیار مورد استقبال نهادهای آموزشی مانند دانشگاهها، موسسات آموزشی، مدارس، سازمانها و شرکتهای دولتی و غیردولتی قرار گرفته است. کلود ال ام اس ها، پرکاربردترین سیستمهای آموزش مجازی هستند که در قالب یک پکیج نرم افزاری (DVD حاوی فایل های نصبی سیستم Lms) به خریدار ارائه نمی شوند بلکه به شکل یک سرویس مبتنی بر فضای ابری، توسط شرکت ارائه دهنده خدمات LMS به کاربران ارائه می شوند. برای دسترسی به خدمات سیستم مدیریت آموزش ابری، دیگر نیازی به نصب نرم افزارهای پیچیده در کامپیوترهای سازمان متقاضی نیست؛ بلکه هر کاربر اعم از مدیر، استاد، دانشجو و... می تواند تنها با داشتن و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مخصوص خود در سایت LMS، به امکانات سیستم آموزشی دسترسی یابد و به راحتی، کارهایی مانند ثبت نام آنلاین، ارائه محتوای آموزشی، برگزاری کلاس آنلاین، برپایی آزمون آنلاین و... را به طور مستقل و بدون نیاز به حضور یک فرد متخصص انجام دهد.

مزایای استفاده از سیستم مدیریت یادگیری کلود

مزایای استفاده از سیستم مدیریت یادگیری کلود

از آنجا که استفاده از سامانه های آموزش مجازی ابری، نیازی به خرید پکیج نرم افزاری و انجام کارهایی مانند نصب و به روز رسانی نرم افزارها و سخت افزارهای سازمان ندارد موسسات و مراکز آموزشی، دیگر ناچار به پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر و نگهداری نخواهند بود و در نتیجه می توانند دوره های آموزش مجازی با قیمت ارزانتر را تولید کنند و به مخاطبان خود ارائه دهند.

اطلاعاتی که در سرورهای میزبان ال ام اس های ابری ذخیره می شوند، با دقت بسیار زیادی رمزگذاری می گردند و بنابرین کاربران، دیگر لازم نیست نگران از حک (تغییر بدون اجازه) یا دزدیده شدن اطلاعات خود باشند.

سیستمم آموزش مجازی مبتنی بر فضای ابری یا SaaS LMS، بر خلاف ال ام اس درون سازمانی، محدود به زمان و مکان خاصی نیست و کاربر در هر ساعت از شبانه روز و با هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد، می تواند فعالیتهای آموزش مجازی خود را انجام دهد.

شرکتهای ارائه کننده ال ام اس تحت کلود، یک تیم پستیبانی قدرتمند متشکل از متخصصان حوزه IT دارند که وظیفه آنها عبارت است از: ۱- رصد و کنترل مداوم و منظم سامانه LMS ۲- رفع مشکلات سامانه مدیریت یادگیری ۳- به روز رسانی و نگهداری منظم و به موقع Lms بنابرین دیگر لازم نیست نگران بروز اختلالات آزار دهنده در فرایند آموزش مجازی خود باشید.

با استفاده از سیستم آموزش مجازی ابری، شما می توانید کلیه محتوای آموزشی خود را اعم از تصاویر، ویدیوها، فایلهای متنی و…، در فضای ابری سیستم LMS ذخیره کنید. بنابرین دیگر نیازی به نگهداری آنها در حافظه های کامپیوترهای شخصی نیست. همچنین دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود به دلیل خرابی ناگهانی رایانه ها و حافظه های آنها نخواهید بود.

سامانه های آموزشی ابری بر خلاف سیستمهای یادگیری خود میزبان (درون سازمانی) این قابلیت را دارند که به راحتی، با افزایش تعداد و تنوع کاربران، سازگار شوند. این در حالی است که خریداران نرم افزارهای ال ام اس خود میزبان، برای ارائه خدمات به کاربران بیشتر، ناچارند ابتدا با صرف هزینه و زمان زیاد، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را ارتقاء دهند و بعد به جذب و ثبت نام کاربران بیشتر بپردازند.

تکنولوژی ها

s

Technology

ما از بهترین و بروزترین تکنولوژی های حال حاظر در این عرصه استفاده میکنیم. تا بتوانیم با این تکنولوژی ها و برنامه ها بهترین پروژه ها را ارائه دهیم و همچنین همیشه با دنیای مدرن در یک مسیر حرکت کنیم

technology

سوالات متداول

شما به عنوان رئیس یک سرکت یا مدیر یک موسسه آموزشی، قصد دارید کلاسهای آموزشی، همایشها و کارگاهای آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار کنید؛ به گونه ای که دیگر نیازی به تحمل یا رفع مشکلات کلاسهای حضوری مانند خرید یا جاره مکان، تهیه مبلمان و تعامل طاقت فرسا با فراگیران و مربیان نداشته باشید. خب برای رسیدن به این شرایط آرمانی، تنها به چند چیز نیاز دارید که هزینه تأمین آنها از هرینه های مربوط به برگزاری دوره های آموزشی حضوری، بسیار کمتر است. در ادامه فهرستی از این تجهیزات را ارائه کرده ایم.

۱- لپ تاپ یا کامپیوتر مناسب برای کلاس مجازی

اولین و مهمترین وسیله برای برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، یک رایانه است. می توانید بسته به سلیقه و شرایط کاری خود از یک لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی ( کامپیوتر pC ﴾ استفاده کنید؛ اما مهمترین نکته برای خرید یک کامپیوتر مناسب برای کلاس آنلاین این است که رایانه شما حد اقل دارای رم ۸ گیگابایت و پردازنده core i5 باشد تا بتواند از پس برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و بدون اختلال برآید.

۲- وب کم یا دوربین مناسب برای برگزاری کلاس آنلاین

دومین وسیله ضروری دیگر برای تشکیل کلاس مجازی، دوربین یا وب کم مناسب است. معمولا لپ تاپها یک وب کم ( دوربین ) داخلی برای فیلمبرداری از وقایع دوره های آموزشی آنلاین دارند اما این وب کمها از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. بنابراین پیشنهاد می کنیم یک وب کم مناسب برای کلاس آنلاین تهیه کنید که بتواند ۲۰ فریم را در ثانیه با کیفیت hd ثبت کند.

۳- میکروفون مناسب برای سیستم ال ام اس

برای برگزاری یک کلاس یا سمینار آنلاین خوب، صدا نیز مانند تصویر باید از کیفیتی قابل قبول برخوردار باشد. برای ضبط و انتقال باکیفیت صدای مربی به فراگیر، بهتر است از یک میکروفون جداگانه استفاده کنید؛ چرا که کیفیت صدای آنها بیشتر است و نویز (صدای مزاحم) بیشتری را جذب می کنند.

۴- سرویس اینترنت مناسب برای راه اندازی سامانه مدیریت یادگیری

برای برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، به یک سرویس اینترنت پرسرعت هم نیاز دارید که سرعت دانلود (یا بارگیری) آن ۱۰ مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود (بارگذاری) آن ۵ مگابیت بر ثانیه باشد. در هنگام برگزاری کلاس مجازی، بهتر است از کابل Lan برای اتصال به اینترنت استفاده کنید؛ چرا که از ثبات بیشتری برخوردار است.

۵- سایر تجهیزات موزد نیاز برای تشکیل دوره های آموزشی آنلاین

تخته سفید، صندلی آرگونومیک، تجهیزات نورپردازی، مانیتور اضافه برای مشاهده فایلهای جانبی کلاس مجازی، پد یا صفحه نوشتاری دیجیتال و قلم نوری (که مانند خودکار و کاغذ عمل می کنند)، ماوس و… همگی از تجربیات دیگری هستند که می توانی.د برای افزایش کیفیت کلاس مجازی یا سمینار آنلاین خود از آنها استفاده کنید. کارشناسان و مشاوران ably برای همفکری با شما در مورد خرید بهترین تجهیزات کلاس آنلاین، آماده اند.

LMS بسیار کاربردی و متنوع هست. به همین دلیل می تواند با توجه به نیاز هر سازمان یا موسسه یا مرکز و یا مدرسه یا شخص سفارشی سازی شود . ولی در حالت کلی :

1-در مراکز دولتی

2-در سازمان ها

3-مدارس و موسسات آموزشی

4-در مراکز دانشگاهی

نقطه آغاز سیستم مدیریت یادگیری، کجاست؟

هر چند امروزه سیستم مدیریت آموزش یا LMS را به عنوان یک سامانه آموزشی مبتنی بر وب می شناسیم اما باید بدانیم که این سیستم آموزشی ( مدیریت یادگیری ) نیز مانند دیگر پدیده ها، از نقطه ای آغاز شده و مراحل گوناگونی را پشت سر نهاده است که می توان همه آنها را تحت عنوان کلی آموزش از راه دور معرفی کرد.
نخستین گام رسمی سیستم آموزش از راه دور را یک استاد اهل بوستون آمریکا برداشت. او در سال 1723 اولین دوره آموزشی غیرحضوری را از طریق انجام تبلیغات در روزنامه معرفی کرد. وی مطالب آموزشی خود را از طریق پست برای مخاطبان ارسال می کرد.

در سال 1856 سیستم آموزش زبان از راه دور به پیشرفتی قابل توجه دست یافت. در این سال، چارلز توساینت و گوستاو لنگنچید، اولین موسسه آموزش از راه دور اروپا را بنیان گذاری کردند.

با اختراع دستگاههای صوتی و تصویری مانند رادیو و تلویزیون در اوایل قرن بیستم، سیستم آموزشی وارد مرحله جدیدی شد. دیگر نیازی به ارسال مطالب و جزوه های درسی از طریق ادارات پستی نبود چرا که در سال 1921، با صدور مجوز اولین رادیوی آموزشی دانشگاهی، آموزشهای مکاتبه ای، رسما به آموزشهای الکترونیکی (e-learning ) تبدیل شد. در سال 1970 با راه اندازی اولین سیستم آموزش شبکه ای با نام پلاتو ( Plato ) ، آموزش از راه دور، یک گام دیگر به سامانه مدیریت آموزشی امروزی یعنی LMS نزدیک شد. این سیستم با تلاشهای شرکت کنترل داده، گسترش یافت.

نقش رایانه ها در پیشرفت آموزشهای غیرحضوری

با از راه رسیدن کامپیوترها در دهه 1980، سیستم های مدیریت آموزشی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی هم راه اندازی شد و موسسات آموزشی، یکی پس از دیگری به این کاروان پیوستند. آنها با سرعتی چشمگیر، طرح های مختلف آموزش غیر حضوری را تدوین و اجرا می کردند تا از رقبای خود پیشی بگیرند و فراگیران بیشتری را جذب کنند. در این میان اما، یک مرکز آموزشی به نام انستیتوی علوم رفتاری غربی در کالیفرنیا، گوی سبقت را ربود و اولین مدرک معتبر آموزش آنلاین را معرفی و صادر کرد. این امر، اتفاق مهمی بود؛ چرا که دستیابی به گواهینامه معتبر آموزشی یکی از اهداف مهمی است که متقاضیان دوره های یادگیری آنلاین به دنبال آن هستند.

آموزش مجازی با استفاده از کامپیوتر، مراحل تکاملی خود را طی کرد تا اینکه در دهه های 1990 و 2000 شرکتی با نام Soft Arcنرم افزار آموزش مجازی First Class را به بازار عرضه کرد و دانشگاه آزاد انگلستان، دوره های آموزش آنلاین خود را با استفاده از این برنامه رایانه ای در سراسر اراوپا برگزار کرد. می توان نرم افزار First class را یکی از اولین سامانه های مدیریت آموزشی مبتنی بر وب ( LMS مبتنی بر وب ) به شمار آورد.

در ابتدا، آموزشهای آنلاین یا مجازی، تنها با استفاده از متن، فیلم و صدا ارائه می شد؛ اما با پای گذاشتن انیمیشن به دنیای رسانه، این ابزار نیز به کمک نرم افزارهای یادگیری آنلاین آمد و بر جذابیت آنها افزود.

پیشرفت فناوری، هر روز امکانات بیشتری را در اختیار سایتهای آموزش مجازی قرار می داد؛ به نحوی که در آغاز، امکان تعامل دانشجو با استاد در این سیستم ممکن نبود و مباحث آموزشی به صورت یک طرفه ارائه می شد. پس از آن، امکان تعامل دو طرفه، به شکلی محدود برقرار شد؛ به گونه ای که دانشجو در فرایند ارتباط خود با استاد می توانست به تعدادی پرسش چند گزینه ای پاسخ دهد. اما امروزه، با شبیه سازی محیطهای آموزشی در سیستمهای یادیگیری آنلاین، امکان پرسش و پاسخ و تبادل نظر، فراهم شده است.

با توجه به اینکه نیاز هر سازمان و مرکز و شخص به LMS متفاوت هست ، بهترین راه این است که با کارشناسان ما از طریق تماس یا ایمیل در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده کنید.

FAQ

شرکت هایی که به ما اعتماد کردند

Avatar
کارخانه دایتی
Avatar
اتاق بازرگانی فارس
Avatar
شهرداری شیراز
Avatar
شرکت نفت جندی شاپور
Avatar
مدرسه فوتبال ستاره ساز پرسپولیس
Avatar
طراحی پروژه شرکت امنیتی Encode Group
Avatar
International Seed Testing Association
Avatar
طراحی پروژه مراکز تجاری KDC
Avatar
Garden tag طراحی پروژه
Avatar
اتاق بازرگانی قم
Avatar
کارخانه گل پونه
Avatar
دانشگاه علوم پزشکی
Avatar
دانشگاه آزاد
Avatar
پلتفرم اینجو
35
اپلیکیشن

طراحی و پیاده سازی بیش از 35 اپلیکیشن فروشگاهی، کاربردی و..

23
پروژه ی بین المللی

بیش از 23 پروژه خارج از ایران که بیشتر آنهادر کشورهای اروپایی بوده

102
پروژه ی داخلی

انجام بیش از 102 پروژه داخلی، دولتی و خصوصی

14
سال سابقه

بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی سایت، اپلیکیشن، SEO، و آموزش های مربوطه

Achievements
مشاوره رایگان

ما در شرکت توسعه مدیریت پارسیان زرین - ابلای - با مشاوره رایگان ابتدا به شما مباحث و پارامترهایی که می‌تواند باعث رشد و ارتقای کسب و کار شما در دنیای دیجیتال شود را آموزش میدهیم و پس از آن از شما می خواهیم که آنچه را بدان نیاز دارید مشخص کنید تا در نهایت سایتی برای شما طراحی گردد که بتواند مانند یک بازاریاب حرفه ای کسب و کار شما را در دنیای دیجیتال برای کاربران پرزنت کند.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت رایگان با ما تماس بگیرید کارشناسان ما در حوزه طراحی نرم افزار، دیجیتال مارکتینگ، بازرگانی، تبلیغات، بازاریابی و... ابتدا به شما مشاوره و آموزش های لازم را ارائه خواهند کرد تا پس از آن شما بتوانید بهترین مسیر را برای طراحی نرم افزار خود انتخاب نمایید

برای شناخت بهتر مجموعه ABLY و همچنین آشنایی بیشتر با ما رزومه مارا مطالعه کنید

پرسش و پاسخ

 • Hannah Martinez
  پاسخ
  حنا مظفری

  سلام
  میخواستم بدونم ال ام اس مخفف LMS معرف یعنی همون سیستم یادگیری الکترونیکی است؟ تا حال ندیده بودم فارسی کسی ال ام اس را بنویسه جالب بود!

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبانی
   02 اسفند 1401

   سلام
   بله ال ام اس تلفظ فارسی اختصار لاتین LMS است که در مقالات شرکت ابلی به این شیوه نیز خوانده می شود

 • Avatar
  پاسخ
  قباد محمدی >

  با ال ام اس و آموزش از راه دور موافقم چون فکر نمی کردم بتونم آموزش از راه دور بگیرم همیشه یک مقاومت زیادی داشتم ولی با اومدن کرونا کلیه کلاسهای ما بصورت مجازی برگزار شد و الان با ال ام اس کاملا موافقم

 • Avatar
  پاسخ
  علیرضا رضایی >

  خرید lms و قیمت lms شما به چه صورتی است ما برای 100 نفر میخواهیم جلسات انلاین برگزار کنیم و اطلاعات را میخواهیم در سیستم LMS ارشیو کنیم ممنونم

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   برای اطلاع از هزینه و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  محمد علی حسینی >

  خرید آموزش مجازی چه زیر ساختی میخواهد؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   شما برای این کار نیاز یه سروز و پنل کاربری دارید ولی برای اطلاع دقیقتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  مصطفی . >

  اصلا lms به چه کار می اد؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   lms برای مدیریت آموزش و فرایندهای آموزش مثل حضور و غیاب و ... .
   ولی برای اطلاع دقیقتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  علی روستایی >

  چرا از نرم افزارهای گوگل و اسکایپ استفاده نکنیم ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   آنها نرم افزار های آموزش مجازی هستن ولی lms امکانات بیشتر و کاربردهای مدیریتی بر روی تمامی قسمت ها به شما میده و برای اطلاع دقیقتر و کاملتر با کازشناسان ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  محمد ... >

  من تو یه دوره کارگاه آموزشی شرکت کردم و به حدی راضی بودم که پیگیر شدم و متوجه شدم که شرکت شما برگزار کننده بوده . واقعا عالی و فوق العاده بود.

 • Avatar
  پاسخ
  m.gh >

  چه تضمنی میدین که پشتیبانی دقیق و درستی داشته باشین ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   شرکت ما از سال 1387 در صنعت IT و توسعه نرم افزار فغالیت دارد و در این راه با شرکت های بزرگ و سازمان هایی مانند اتاق بازرگانی کشور و سازمان مدیریت و بسیاری از مدارس خصوصی و سازمانهای بزرگ همکاری داشته و شما به راحتی می توانید صحت سنجی بفرماییید

 • Avatar
  پاسخ
  parmida4454 >

  سلام شما نرم افزار تدریس آنلاین هم دارید؟ من نمی خواهم نرم افزار را بخرم میخواهم سایت lms داشته باشم و از سرویس lms استفاده کنم حدود ۱۵ تا ۲۰ دانشجو دارم

 • Avatar
  پاسخ
  arash.es >

  عالیییییییییی

 • Avatar
  پاسخ
  لیلا >

  ایول کار تازه و با مهارتی هست واسه یه شرکت ایرانی

 • Avatar
  پاسخ
  زهرا محمدی >

  lms در ایران با شیب خوبی در حال رشد است بطوری که من در شیراز در 2 دوره فروش و بازاریابی بصورت مجازی شرکت کرده ام و بسیار راضی هستم از سایت عالی و مقالات پر بار ابلی تشکر می کنم دمتون گرم

 • Avatar
  پاسخ
  ee.kg >

  سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) را برای 250 دانشجو می خواهم استفاده کنید لطفا مراحل خرید سیستم LMS را بفرمایید

 • Avatar
  پاسخ
  محمد khpuor >

  خرید سامانه (lms) چگونه است لطفا راهنمایی نمایید؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   برای استفاده از LMS باید پنل و سرور خریداری بشه
   برای اطلاع دقیقتر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  مهندس عباس >

  چطور میشه از برنامه lms استفاده کرد؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   برای استفاده از LMS باید پنل و سرور خریداری بشه
   برای اطلاع دقیقتر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  so.sh >

  خواهشمند است قیمت موارد زیر به ایمیلم ارسال گردد. همچنین هزینه پشتیبان سیستم در طول کلاس ۱-ساعت ۲- قیمت اجاره سیستم ماهانه در طول یکماه . و در طول ۶ ماه . ۳- چه تجهیزات و امکاناتی اعم از کامپیوتر و نرم افزار و چه مجوزاتی برای راه اندازی لازمه ؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید

 • Avatar
  پاسخ
  mohamad.tahmores >

  الان که اینترنت فیلتر هست ؟ و یا با این وضع نت ، مشکل تو برقراری ارتباط به وجود نمی اید ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   نه، هیچ گونه مشکلی ندارد و کلا سرورهای ما بر اساس بالاترین کیفیت و مطابق قوانین داخلی انجام می پذیرد
   برای اطلاع دقیقتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  اسماعیل مهارت >

  من با شرکت شما همکاری داشتم واقعا کیفیت کار شما و پاسخگو بودن شما فقط با شرکت های خارجی که مسولیت پذیر هستن قابل مقایسه هست. ممنونم از شما

 • Avatar
  پاسخ
  علی علی >

  واسه چه شرکت هاایی lms انجام دادید ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   می توانید رزومه ما رو از سایت دانلود کنید .
   برای اطلاع از هزینه و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  zahra1368 >

  قیمت ها بر چه اساس است ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   قیمت ها بر اساس امکانات مدیریتی هست که در اختیار کاربران قرار میگیرد.
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  سمانه دهقانیان >

  Lms تو چه حوزه هایی کاربرد داره ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   LMS در حوزه های آموزش محور و مدیرتی در تمامی سازمان ها و دانشگاه ها و مراکز آموزشی کاربرد دارد
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  ft.ameriian >

  کار کردن با lms سخته ؟ چون ما کارگاهی برگزار می کنیم که اساتید زیاد با کامپیوتر آشنایی ندارن. لطفا راهنمایی کنید ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   ما پنل را طوری طراحی کردیم که کار کردن با آن بسیار ساده هست و هر نوع کاربری با هر درجه ای از اطلاعات کامپیوتر و IT براحتی بتواند از آن استفاده کند.
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  اصغر رستم زاده >

  خرید آموزش مجازی چه زیر ساختی میخواهد؟

 • Avatar
  پاسخ
  abolfazl.hesami1372 >

  ما در حال اخذ ایزو ISO9001 هستیم و ور الزمات ان مدیریت دانش است ایا ما با سیستم lms میتونیم محتوای دیجتالی مان را آرشیو کنیم و سپس مجددا در سامانه lms رویت کنیم برای ما سطوح دسترسی بسیار مهم است

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   تمامی خواسته ای شما ب طور کامل در پنل دیده شده و امکانات در اختیار شما قرار می گیرد
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  مرتضی اسماعیل زاده >

  خرید سامانه (lms) چگونه است لطفا راهنمایی نمایید؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   برای اطلاع دقیق و خرید و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  mino.bh >

  سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) را برای 250 دانشجو می خواهم استفاده کنید لطفا مراحل خرید سیستم LMS را بفرمایید

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   LMS ما محدودیت کاربر ندارد و براحتی پاسخپو نیاز شما خواهد بود.
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  سارا شکری1378 >

  سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی lms=learning management system با سرعت بالایی در حال پیشرفت است و آینده آموزش ، در یادگیری الکترونیکی است

 • Avatar
  پاسخ
  abbas. hossini >

  کاربرد سیستم LMS چیست ؟

 • Avatar
  پاسخ
  شهریار توانا >

  واسه کلاس ielts هم می صرفه ؟ آخه دانشجو زیاد نیست

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   ما مشتریانی زیادی داشتیم که برای تدریس IELTS از پنل ما استفاده کردند. ولی صرفه اقتصادی خود شما باید مورد بررسی قرار بدید
   ولی برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  mokh computer >

  پشتیبانیتون چطور یه

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   ما در تمامی مراحل و حتی بعد از راه اندازی پنل و سرور کنر مشتریان هستیم ولی برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  gholmiiii >

  از اطلاعاتی که شرکتتون در اختیار ما گذاشت بسیار ممنونم

 • Avatar
  پاسخ
  ddddkj >

  من یک lms آموزشی از شما خرید کردم و بسار راضی هستم پشتیبانی بسیار قوی دارین و پاسخگویی شما و در دترس بودن شما عالی بود. واقعا سپاسگزارم

 • Avatar
  پاسخ
  grizly >

  از چه زبان برنامه نویسی استفاده میکنید ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   تیم ما شامل مهندسین متخصص با بالاترین مهارت هستن که با توجه به نیاز مشتری و طراحی معماری تصمیم بر زبان برنامه نویسی گرفته میشود

 • Avatar
  پاسخ
  حسین نخبه >

  وقتی اپلیکشن و نرم افزار آماده هست چرا از ال ام اس استفاده کنیم ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   LMS ما قابلیت سفارشی سازی با توجه به نیاز مشتری دارد و در کنار آموزش فرآیند مدیریت آموزش در تمامی زوایا را برای مشتری فراهم می کند
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  maryam1374 >

  کلا ال ام اس به چه درد می خوره ؟

 • Avatar
  پاسخ
  ترابی >

  Lms تو چه حوزه هایی کاربرد داره ؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   کارشناس پشتیبان
   02 اسفند 1401

   سلام
   LMS در حوزه های آموزش محور و مدیرتی در تمامی سازمان ها و دانشگاه ها و مراکز آموزشی کاربرد دارد
   برای اطلاع دقیق تر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

 • Avatar
  پاسخ
  مارادونا >

  قیمت ها تخفیف هم داره؟

  • Judith Bell
   پاسخ
   نیلوفر صالحی
   02 اسفند 1401


   خیر ولی برای اطلاع دقیق مشاوره بگیرید

0912 097 5516 :شماره تماس
0713 625 1757 :شماره تماس