a

ABLY مقالات و مطالب مجموعه

آموزش Views در sql (بخش پایانی)

با سلام. در این بخش از آموزش views در اسکویل ما به آموزش Indexed View می پردازیم.

  • Indexed View چیست؟

  •  Indexed View چه کاربردی دارد؟

  •  تفاوت آن با View چیست؟

SQL Server views، میتواند برخی از مزایا مانند سادگی کوئری، ثبات منطق کسب و کار و امنیت را ارائه می دهد. با این حال، عملکرد کوئری را بهبود نمی بخشند. (سرعت کمی دارد)

Indexed View بر خلاف SQL Server views می تواند اطلاعات را مانند یک جدول ذخیره می کنند.

indexed views چیست

 

انگولار و asp.net core (بخش اول)

Asp.Net Core  و AngularJs  دو فریم ورک قدرتمند هستند که هر دو وجه برنامه نویسی یعنی سرور ساید و کلاینت ساید را به خوبی پوشش میدهند و در پاسخ به این سوال که آیا توانایی رقابت با دیگر فریم ورکها را دارند با قطعیت هر چه تمام تر میتوان گفت بله. در این بخش از آموزش انگولار وasp.net core ما این دو فریمورک را کاملا برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چه چیزهایی در این دوره آموزشی یاد خواهیدگرفت. بنابراین با ما در مجموعه ABLY همراه باشید.

 

 

انگولار یا asp.net core

مارتین اسپلیت، متخصص و وبمستر تحلیلگر، توضیح داد که عوامل سه گانه SEO  چیست و چطور باید روی آنها تمرکز داشت؟ صحبت های او راجع به 3 فاکتور مهم گوگل در سئو بسیار شنیدنی است. بنابراین آنرا از دست ندهید و با ما در مجموعه ably همراه باشید.

 

سه فاکتور مهم سئو

آموزش ایجاد view در sql server (بخش پنجم)

آموزش فارسی SQL Server Views (بخش چهارم)

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی سایت ABLY در بخش اول یادگیری اسکویل سرور Views ما راجع به SQL Server Views و ساختار آن توضیح دادیم. در بخش دوم این دوره آموزش فارسی SQL Server Views راجع به SQL Server CREATE VIEW  صحبت کردیم که به شما نشان می داد چگونه یک view جدید در یک پایگاه داده SQL Server ایجاد کنید. در بخش سوم آموزش فارسی SQL Server Views راجع به SQL Server List Views صحبت کردیم که لیست کردن تمام view ها در یک پایگاه داده SQL Server را یادگرفتید. در آموزش قبل، شما یاد گرفتید که چگونه نام یک View را تغییردهید و اطلاعات آن را بدست آورید. حال در این بخش آموزش ایجاد view در sql server شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک یا چندین View را حذف کنید. با ما در مجموعه ABLY همراه باشید.

 

آموزش ایجاد views در sql

یادگیری SQL Server Views (بخش سوم)

معرفی SQL Server Views  (بخش چهارم)

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی سایت ABLY در بخش اول یادگیری اسکویل سرور Views ما راجع به SQL Server Views و ساختار آن توضیح دادیم. در بخش دوم این دوره آموزش فارسی SQL Server Views راجع به SQL Server CREATE VIEW  صحبت کردیم که به شما نشان می داد چگونه یک view جدید در یک پایگاه داده SQL Server ایجاد کنید. در بخش سوم آموزش فارسی SQL Server Views راجع به SQL Server List Views صحبت کردیم که لیست کردن تمام view ها در یک پایگاه داده SQL Server را یادگرفتید. حال دراین آموزش، شما یاد خواهید گرفت که چگونه نام یک View را تغییردهید و اطلاعات آن را بدست آورید.

 

آموزش فارسی sql server views

آموزش xamarin android به زبان فارسی (بخش هشتم-2)

جاوا یا زامارین؟ (بخش هشتم – 1)

با سلام. همانطور که در بخش قبل آموزش جاوا در زامارین برای شما عزیزان توضیحاتی راجع به تفاوت ها و اشتراک های سی شارپ و جاوا دادیم، در این قسمت به ادامه این موضوع می پردازیم که پس از پایان این مطلب بدانید زامارین اندروید را با جاوا یا با سی شارپ ادامه دهید.

بنابراین تا آخر آموزش فارسی جاوا در xamarin android با ما همراه باشید.

 

تفاوت جاوا و زامارین

یادگیری SQL Server Views به زبان فارسی (بخش سوم)

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی سایت ABLY در بخش اول آموزش SQL Server Views ما راجع به SQL Server Views و ساختار آن توضیح دادیم. در بخش دوم این دوره آموزش فارسی SQL Server Views راجع به SQL Server CREATE VIEW  صحبت کردیم که به شما نشان می داد چگونه یک view جدید در یک پایگاه داده SQL Server ایجاد کنید. حال در این بخش میخواهیم راجع به SQL Server List Views صحبت کنیم. در این آموزش، شما نحوه لیست همه VIEW ها در پایگاه داده SQL Server را با کوئری گرفتن از سیستم  catalog view یاد خواهید گرفت.

 

آموزش-sqlserver-views-به-زبان-فارسی

آموزش فارسی NLP (بخش دوم)

ان ال پی چیست - بخش اول

 

  • عبارات منظم در پردازش زبان طبیعی

  • نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها در پردازش زبان طبیعی

 

عبارات منظم، نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها و پردازش زبان طبیعی


در این بخش از آموزش NLP به زبان فارسی درمورد کاربرد عبارات منظم در پردازش زبان طبیعی فارسی بحث خواهد شد. سپس به‌صورت اجمالی اطلاعاتی درمورد نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها ارائه می‌گردد. درنهایت با استفاده از زبان برنامه‌نویسی پایتون چندین مثال عملی و کاربردی ارائه خواهد شد. 

 

آموزش-فارسی-پردازش-زبان-طبیعی

آموزش xamarin android (بخش هشتم -1)

  • جاوا و زامارین | Java vs xamarin

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. ما در بخش هشتم آموزش xamarin android به زبان فارسی، میخواهیم راجع به استفاده توسعه دهندگان جاوا از زامارین صحبت کنیم. ما در این دوره، آموزش xamarin android را فقط با زبان سی شارپ به شما عزیزان یاد خواهیم دادیم. این مقاله برای کسانی تهیه شده است که می خواهند با جاوا در زامارین اندروید کار کنند. آموزش جاوا در زامارین اندروید در دو بخش در اختیار شما عزیزان قرار خواهدگرفت. 

زامارین-یا-جاوا

0912 097 5516 :Phone Number
0713 625 1757 :Phone Number