a

ABLY مقالات و مطالب مجموعه

بی شک یکی از مهمترین عوامل پیشرفت در هر جامعه، آموزش و پرورش است.
آموزش و پرورش سازمانی است که از گذشته نقش سازنده و اساسی در بقاء و تداوم فرهنگ داشته اشت . برکسی پوشیده نیست که استفاه از فناوری های به روز و کاربردی در این نظام میتواند باعث پیشرفت گسترده همه سطوح جامعه شود . در این مقاله در رابطه با کاربردها و نقش انکار ناپذیر اینترنت اشیا در آموزش و صحبت خواهیم کرد .

اینترنت اشیا در آموزش

در جلسه اول آموزش برنامه نویسی فلاتر، ابتدا با کاربرد ها و مزایا و معایت فلاتر در مقایسه با رقیبان آشنا شدیم و دریافتیم که چرا شرکت های توسعه دهنده نرم افزار، در حال مهاجرت پروژه های خود به سوی فلاتر هستند. در این قسمت، قصد داریم نحوه نصب فلاتر در محیط ویندوز را مورد بررسی قرار دهیم.

فلاتر در ویندوز

اکنون زمان آن رسیده است که در مورد برنامه های اینترنت اشیاء ( IoT ) در بخش کشاورزی  یا همان IoT Digital Farming  بحث کنیم. همانطور که می دانیم کشاورزی نقش مهمی در تولید و معیشت دارد  و در دنیای فناوری از کشاورزی هوشمند با نام انقلاب سبز یاد میشود.

اینترنت اشیا در کشاورزی

 

 

اگر مقاله تجارت الکترونیک  ( E Commerce )  ما را خوانده باشید قطعا متوجه اهمیت فضای مجازی و کسب و کار های الکترونیکی خواهید شد.
اما یک سوال مهم به وجود می آید. آیا تنها دارا بودن یک سایت یا یک کسب و کار الکترونیکی یا فضایی برای فروش یک محصول به شکل مجازی برای موفقیت در کسب و کار کافی است؟ اگر از من بپرسید قاطعانه به شما می گویم خیر. 
دو فروشگاه را در نظر بگیرید که در تمام وجوه مشابه یکدیگر هستند با این تفاوت که یکی از این دو فروشگاه روش تبلیغ کالا و برند خود را آموخته یا به نوعی بازاریابی ( مارکتینگ marketing ) را به شکل اصولی فراگرفته و موفق به جذب جامعه هدف بیشتری شده است، به نظر شما کدام یک موفق تر است؟ طبیعتا فروشگاهی که به فنون تبلیغات و بازاریابی ( marketing ) آشنا تر است.

آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر

جلسه اول،

فلاتر چیست؟

دنیای برنامه نویسی با ظهور و سقوط تکنولوژی های جدید، با سرعت در حال پیشرفت است. اگر به برنامه نویسی موبایل علاقه داشته باشید، احتمالا نام Flutter را به عنوان یکی از ترندهای سال مشاهده کرده اید؛ اما فلاتر چیست و شرکت ها چگونه میتوانند از آن در پروژه های توسعه موبایل اپلیکیشن استفاده کنند؟ برای درک این موضوع، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

فلاتر چیست

وقتی از طراحی وب سایت سخن به میان می آوریم منظورمان راه اندازی یک تارنما یا یک وب سایت است که بتواند شما را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب در اهدافتان کمک کند و شما بتوانید هم در شهر خودتان ( شهر شیراز ) کاربران خود را بدست آورید و کسب و کارتان را به شکل محلی معرفی نمایید.

ابزار اینترنت اشیاء ( IoT ) که در رسانه ها، بازاریابی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد شامل دستگاه هایی است که خواسته های خاص هر مشتری را آنالیز میکند و پاسخ میدهد. این داده ها شامل سبک های شاخص رفتاری مشتریان، رفتار خرید، انتخاب، سنت ها و تحولاتشان است.

اینترنت اشیا در رسانه و بازاریابی

اینترنت اشیا چیست ؟

IoT چیست؟

 

تعریف IOT

IoT یک سیستم اتوماسیون و تجزیه و تحلیل پیشرفته است که از شبکه سازی، سنجش، Big Data و فناوری هوش مصنوعی برای ارائه سیستم های کامل برای یک محصول یا خدمات استفاده می کند. این سیستم ها شفافیت، کنترل و عملکرد بیشتر را در هنگام استفاده از هر صنعت یا سیستمی فراهم می کنند.

اینترنت اشیا چیست

فریمورک Flutter چیست؟

 

  • آموزش برنامه نویسی فلاتر

  • فلاتر یک Cross PlatForm برای توسعه دهندگان موبایل 


جوانب مثبت و منفی Flutter در توسعه برنامه موبایل چیست؟ آیا Flutter ایده خوبی برای هر برنامه است؟ در این مقاله، اطلاعات اساسی در مورد Flutter برای صاحبان برنامه، صاحبان محصولات و هر کسی که مایل به توسعه یک برنامه موبایل است، پیدا خواهید کرد.


در ماه مه سال 2019، گوگل از وجود Flutter 1.7 خبر داد.


Flutter چیست؟

برای اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه ABLY همراه باشید.

آموزش فلاتر به زبان فارسی

Unit Test in C# With Xamarin.Forms

 

unit test  چیست؟

 

یونیت تست برای کیفیت و نگهداری خوب از کد مهم است. این به ما کمک می کند تا یک خطا در کدتان را با یک روش بسیار آسان پیدا کنید. برای نگهداری از کد نرم افزاری، Unit Test یک تجربه خوب برای نوشتن در پروژه شما است.
این برای کاربران نرم افزاری نیست بلکه برای توسعه دهندگانی است که نرم افزار را توسعه می دهند.


برخی از قوانین و دستورالعمل های مناسب وجود دارد که باید برای نوشتن Unit Test رعایت کنیم. تا پایان آموزش نوشتن Unit Test در سی شارپ همراه ما در مجموعه ABLY باشید.

 

یونیت تست چیست؟

0912 097 5516 :Phone Number
0713 625 1757 :Phone Number