بسم الله الرحمن الرحیم

در دنیای امروز بحث دنیای نرم افزار و فضای مجاری یکی از مباحثی می باشد که هر سازمان و نهاد و مجموعه می بایست از آن بهره مند گردد تا بتواند در راستای پیشرفت مجموعه خود گام بر دارد. مجموعه ABLY با بهره گیری از متخصصین خود در حوزه های مختلف آماده ی ارائه بهترین و بروزترین سرویس های دنیا به شما عزیزان می باشد. این مجموعه در حوزه های مختلف نرم افزار توانایی طراحی و ارایه ی انواع نرم افزار هایی همچون Android, iOs, windows Phone, webSite و.. را با تکنولوژی های روز دنیا را دارد. 

طراحی وب سایت

مجموعه ی ABLY با تجارب گسترده ی خود در زمینه طراحی وب سایت های مختلف از فروشگاه های اینترنتی تا وب سایت های تجاری، شرکتی، سازمانی در ایران و اروپا آماده ی ارائه ی انواع سرویس های مربوطه در این زمینه به شما می باشد. مجموعه ABLY به عنوان یکی از برترین شرکت های نرم افزاری ایران، با بهرمندی از بزرگان حوزه ی نرم افزار توانسته است پروژه های بزرگی را در سطح ایران و اروپا به عمل برساند. ما سرمایه گذاری شما را در دنیای تبدیل به یک کسب و کار موفق خواهیم کرد تا با استفاده از وب سایت خود بتوانید محصولات، خدمات خود را به تمام مشتریان معرفی کنید.


برای مشاهده رزومه ی مجموعه ی ABLY به بخش درباره ی ما (دپارتمان نرم افزار) مراجعه فرمایید.

 

طراحی نرم افزار های موبایل

امروزه به دلیل استفاده گسترده ی مردم از تلفن های همراه هوشمند، طراحی نرم افزارهای تلفن همراه نیز مخاطبان زیادی دارد.
مجموعه ABLY به عنوان یکی از شرکت های فعال در این زمینه آماده ی ارائه ی سرویس های مختلف در خصوص طراحی انواع نرم افزارهای تلفن همراه اندروید، iOs و ویندوز فون می باشد.


برای مشاهده رزومه ی مجموعه ی ABLY به بخش درباره ی ما (دپارتمان نرم افزار) مراجعه فرمایید.

 

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای اختصاصی

امروزه هر سازمان، شرکت و کسب و کاری برای مدیریت بهتر فعالیت های خود نیازمند نرم افزارهای مختلفی از جمله نرم افزارهای حسابداری، انبارداری، مدیریت پرسنل، اتوماسیون و... می باشد، مجموعه ی ABLY با سوابق گسترده ی خود در طراحی سیستم های مختلف در ارگان های دولتی و خصوصی در سطح ایران و اروپا می تواند نیازهای سازمان شما را بر طرف سازد.برای مشاهده رزومه ی مجموعه ی ABLY به بخش درباره ی ما (دپارتمان نرم افزار) مراجعه فرمایید.